Lord Of The Rings artık ücretsiz oynanıyor

Lord Of The Rings artık ücretsiz oynanıyor

Codemasters Online, Turbine’in The Lord of the Rings Online’ının (LOTRO) Avrupa’da artık ücretsiz olarak oynanacağını duyurdu.

Codemasters Online bu önemli gelişmeyi, “3 Kasım 2010, Çarşamba. Codemasters Online, Turbine’in The Lord of the Rings OnlineTM’ının (LOTRO) Avrupa’da artık ücretsiz olarak oynanacağını bildirmekten memnuniyet duyar” ifadeleriyle bildirdi.

Codemasters Online’dan yapılan açıklamada “Oyuncular, artık www.lotro.com adresini ziyaret edebilir ve Orta Dünya’nın şimdiye kadarki en eksiksiz ve özgün tasarımını keşfeden milyonlarca macerapereste katılıp LOTRO’nun ödül kazanan destansı öyküsüne 50. seviyeye kadar ücretsiz olarak dahil olabilirler. Oyuncular, aynı zamanda genişletmeler, macera paketleri, ürünler satın almak ve hesap hizmetlerine erişmek için yeni LOTRO Mağazası’nı ziyaret etmeyi ya da düşük bir aylık ücret karşılığında oyuna sınırsız erişim sağlayan VIP programına katılmayı seçebilirler.

Bu büyük güncelleme, teknolojinin son ürünü grafik ve oyun özellikleri ile şimdiye kadar ancak ücretli özel üyelik gerektiren online oyunlarda bulunan zengin bir dizi özellik sunarken, oyunun destansı öyküsünü genişletecek ve Orta Dünya’yı yeni Enedwaith bölgesiyle büyütecek.
‘Sonunda LOTRO’yu Avrupa’da ücretsiz bir oyun olarak çıkarabildiğimiz ve yeni mağaza ile güncellenmiş içeriği sunabildiğimiz için çok heyecanlıyız. Bu fırsatla oyuncularımıza sabırlarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Büyük beğeni topladı’ diyor Codemasters Online Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü David Solari.”

Solari, ayrıca, “LOTRO’nun yeni ücretsiz oyun modelinin müşteri tabanımızı önemli ölçüde genişleteceğini düşünüyor ve herkesi Orta Dünya’da görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Edinilen bilgilere göre LOTRO’nun son güncellemesi aşağıdakileri içerecek:

“Cilt III, Kitap 2: Gri Bölüğün Geçişi – Isildur’un varislerini korumaya ant içmiş olan Dnedain, Elrond’un acil mesajına derhal cevap veriyor. Oyuncular, o gizli vadinin güvenliğinden uzaktaki yeni Enedwaith bölgesine doğru yolculukları sırasında, Rivendell’de yeni kurulmuş olan Gri Bölük’e katılacaklar. Kitap, keşifler, heyecan verici savaşlar ve gizem dolu on beş kısımdan oluşuyor.”

LOTRO MAĞAZASI AÇILDI

Öte yandan LOTRO Mağazası da açıldı. LOTRO Mağazası’nın binlerce temel ihtiyaç ürünü ile genişletme paketleri, özel içerik, ilave karakterler, iksirler, karakter özelleştirmeleri ve daha fazlasıyla yüklü olduğu kaydedildi. Codemasters Online’dan yapılan açıklamada “Oyuna entegre edilmiş olan LOTRO Mağazası, oyuncunun mağazadan satın alınabilen ya da oyun sırasında kazanılabilen puanları kullanarak deneyimlerini genişletmenin yeni ve heyecan verici yollarını keşfetmesini sağlıyor” denildi.

HASAT FESTİVALİNİN DÖNÜŞÜ

Günler kısalıp geceler soğumaya başladığında, hasadın bereketini kutlama zamanı gelmiş demektir. Orta Dünya’nın tüm ırkları, elma yakalama, balkabağı toplama ve çok daha fazlasını içeren Harvestmath etkinlikleri için Bree festival alanında toplanıp kutlama yapıyor. Bu yılki festival, perili bir hobbit eğlence evi olan Perili Oyuk’taki yepyeni etkinliği içeriyor.

VE ÇOK DAHA FAZLASI

Bu yeni güncelleme aynı zamanda VIP oyuncular için ücretsiz olarak mevcut ya da LOTRO Mağazası’ndan satın alınabilen, kozmetik ürünler için yeni bir depolama sistemi olan Gardırop’u, güncellenmiş bir karakter tasarlama sistemini, yenilenmiş bir oyuncu deneyimi, tekrarlanabilir, ölçülebilir içerik sunan “klasik” özellikler ve çok daha fazlasını sunuyor.
Lord of the Rings Online maceranın geldiği son noktadır. Bu ödüllü, büyük, çok oyunculu online rol oyunu, gerçekçi bir interaktif deneyim sunuyor ve tüm zamanların en ünlü fantezisinden tanıdık insanlar, mekanlar ve canavarlarla dolu. Shire’in olağanüstü manzarasından Moria’ya şimdiye kadar hayal edilmiş en korkutucu yeraltı diyarında, oyuncular artık Orta Dünya’yı ücretsiz olarak deneyimleyebilirler. Codemasters Online’dan yapılan açıklamada ayrıca daha fazla bilgiye ulaşmak isteyeneler www.lotro.com sitesine davet edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.